Popis areálu

Břežanka ja ideálním místem pro sport, relaxaci, ale i k pořádání nejrůznějších společenských akcí, zasazená v zeleném pásu Prahy 9.

V letních měsících je sportovně využito fotbalové travnaté hřiště, oplocený venkovní kurt (11x22m) pro míčové hry a dětské hřiště. V zimním období pak areál nabízí prostornou tělocvičnu (11x22m), která je využívána pro tréninkové hodiny sportovních a rekleačních oddílů a cvičení dětí.

Nově vybudovaná Klubová restaurace Břežanka, nabízí občerstvení nejen při sportovních utkání, ale slouží i široké veřejnosti. Sortiment a nabídka restaurace zcela jistě potěší jak standardní zákazníky, tak i mlsné jazýčky. K restauraci o kapacitě 20 míst patří i venkovní zahrádka s 50 místy. V těsné blízkosti terasy je pro naše nejmenší připraven dětský koutek s pískovištěm a v dohledu vašich bystrých očí dětské hřiště. A to vše v uzavřeném areálu, mimo frekventované ulice.
Areál disponuje velkým oploceným parkovištěm přímo u hlavní budovy.

Přijďte k nám pěšky, přijeďte autem, nebo sedněte na kolo a vydejte se cestou údolí Rokytky do malebného koutu vzdáleného pouze 7min od centra Prahy, kde načeráte pozitivní energii v zeleni a příjemném prostředí. Ochutnejte výborné pivo, dejte si něco dobrého k jídlu a buďte u nás spokojeni


Comments