Partneři

Děkujeme našim partnerům za podporu.

 Firemní dárky Ploty na klíč  Baterie, autobaterie, motobaterie servis kotlů praha, Buderus, Dakon, Protherm, Junkers a další

iPhone servis Poradna lékaře, vše o zdraví na internetu! 


Jak se stát sponzorem Spartaku Hrdlořezy?

Fungování tělovýchovných jednot a spolků je v dnešní době dosti složité a proto je každá finanční pomoc od sponzorů a partrů dalším velmi vítaným finančním zdrojem, který bude použit pro udržování a rozvíjení našeho areálu a pro práci s mládeží, která je pro nás tou nejdůležitejší součástí naší činnosti.

Jelikož se naše mužstva nikdy nepohybovala na výsluní sportovních úspěchů a tudíž z hlediska sponzoringu nejsme tím správným soustem pro velké firmy, rozhodli jsme se zacílit na malé firmy, především lokálního charakteru. Jednotlivé firmy poskytují našemu klubu sponzorský finanční příspěvek 5.000 Kč ročně, přičemž v této ceně je výroba a umístění reklamního banneru 1800x800 mm v sezoně na fotbalovém hřišti a v zimních měsících v tělocvičně našeho areálu. Loga jednotlivých firem jsou zároveň umístěna na našich webových stránkách a tiskovinách včetně zpětných odkazů. Zároveň uvítáme i materiální podporu pro naše činnosti a drobné odměny do soutěží pro naše děti.

Pokud vás tato možnost zaujala, prosím, kontaktujte pana Pavla Halamu, info@abploty.cz, tel. 602 396 102.

Předem děkujeme za vaši podporu. Samozřejmě je možné podpořit činnost našeho klubu jakoukoliv menší částkou, kterou můžete zaslat na náš účet 245973329/0800, případně předat v hotovosti některému z členů výboru. Každý takový dar, který použijeme pro sportovní účely, můžete dle zákona o daních z příjmů 586/1992 Sb. odečíst od základu daně. Pro více informací a potvrzení o daru nás prosím kontaktujte info@spartakhrdlorezy.cz.

Na provoz a investice našeho spolku také pravidelně přispívají grantovými příspěvky Městská část Praha 9 a Magistrát hl. m. Prahy. Děkujeme.

Comments