Klubová restaurace & zahrádka

V našem areálu se nachází Klubová restaurace Břežanka, ve které Vás rádi uvítáme i mimo konání sportovních utkání či společenských akcí v areálu Spartaku Hrdlořezy. Ideální dostupnost od cyklostezky kolem Rokytky.

Klubová restaurace slouží jak členům Spartaku Hrdlořezy, tak i široké, a nejen sportovní, veřejnosti.

Nabídka restaurace zcela jistě potěší jak standardní zákazníky, tak i mlsné jazýčky. Můžete si vybrat ze široké nabídky nealko i alko nápojů, točíme piva Gambrinus a Plzeňský Prazdroj, k jídlu máme např. utopence, hermelín, párek v rohlíku, pizzu a dále dle denní nabídky. K restauraci o kapacitě 20 míst patří i venkovní zahrádka s 50 místy. V těsné blízkosti terasy je pro naše nejmenší připraven koutek s pískovištěm a v dohledu vašich bystrých očí dětské hřiště s trampolínou. A to vše v uzavřeném areálu, mimo frekventované ulice.

Přijďte k nám pěšky, přijeďte autem (parkoviště přímo v areálu) nebo sedněte na kolo vydejte se cestou údolí Rokytky do malebného koutu vzdáleného pouze 7 min od centra Prahy, kde načerpáte pozitivní energii v zeleni a příjemném prostředí. 
Nechte se inspirovat prostředím a možnostmi našeho sportovního areálu, přijďte zasportovat nebo si nechte připravit narozeninovou oslavu vás nebo vašich dětí na klíč.
Kontakt na provozovatele restaurace - Lucie Blažková604 256 017